Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 98 ° |
| Függőleges látószög | 54 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | nincs |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1343G2-LIU (4mm) 4 MP fix EXIR IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
45.575 Ft
(35.886 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1327G2H-LIUF (4mm) 2 MP fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített mikr
44.054 Ft
(34.688 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2443G2-IW (2.8mm)(W) 4 MP beltéri fix EXIR IP csempekamera; beépített mikrofon; WiFi
59.564 Ft
(46.901 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD11PURZ WD Purple; 1 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
48.873 Ft
(38.483 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft -tól
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1505P-EI/M 5 portos PoE switch ; 4 PoE + 1 RJ45 uplink port; menedzselhető
16.302 Ft
(12.836 Ft + ÁFA)