Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.005lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Vízszintes látószög | 98° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)8m |
| Kialakítás | rejthető kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| Szerelés | befúrható |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Day/Night | elektronikus Day/Night |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 98 ° |
| Függőleges látószög | 53 ° |
| Lencse mozgatás | fix |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 3.65 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Pinhole kamera |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6425G1-10(3.7mm)2m IP, Pinhole kamera, 2 MP, Fix objektív, 2m kábel
231.792 Ft
(182.513 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6445G1-30 (4mm)8m 4 MP WDR rejtett IP kamera 1 db befúrható kamerafejjel; riasztás I
216.910 Ft
(170.795 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6425G1-20 (3.7mm)8m 2 MP WDR rejtett IP kamera 1 db felületre szerelhető kamerafejje
214.912 Ft
(169.222 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2D45G1/M-D/NF (4mm) 4 MP WDR mini IP ATM kamera
77.372 Ft
(60.923 Ft + ÁFA)