Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.001lux |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 88° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (F1) |
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Day/Night | színes |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 88 ° |
| Függőleges látószög | 45 ° |
| Lencse mozgatás | kéttengelyes |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 10 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +50°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | PTZ kamera |
| IR megvilágítás | 50m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2DE2C400SCG-E (F0) 4 MP mini IP PT dómkamera; láthatófény; beépített mikrofon/hangszóró
81.263 Ft
(63.987 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C200SCG-E (F0) 2 MP mini IP PT dómkamera; láthatófény; beépített mikrofon/hangszóró
75.776 Ft
(59.666 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2DE2C200SCG-E (F1) 2 MP mini IP PT dómkamera; láthatófény; beépített mikrofon/hangszóró
75.776 Ft
(59.666 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.