Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0028 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Villogó fény | Nem |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Fókuszálás | motoros |
| Íriszvezérlés | DC-írisz |
| Vízszintes látószög | 42 ° - 112 ° |
| Függőleges látószög | 24 ° - 58 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Nem |
| Emberszámlálás | 1 csatorna |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 15 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.