Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-8mm) |
| Kamera kivitel | Speciális kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP/3K |
| IR megvilágítás | 30m |
| WDR | Valós WDR |
| Védettség | IP67 |
| Vandálbiztos | Igen |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
Hasonló termékek
HIKVISION iDS-2CD8V446G0/X2-XZHSY(1050/1050) IP, Dual PT kamera, 4MP, Varif.obj., IR-Fehér LED 100m,
586.205 Ft
(461.579 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6D55G2-IZHS(2.8-8mm/2mm) IP, Multiszenzor, 5MP, Motoros objektív, Acusense, IR, 30m,
644.188 Ft
(507.235 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6982G0-U(2.8mm) IP, Panoráma kamera, 16MP, Fix objektív mikrofon, beépített mem
551.546 Ft
(434.288 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.