Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Felbontás | 16 MP (4x4MP) |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.002 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 8-32mm |
| Zoom | 4x |
| Fókuszálás | félautomata |
| Vízszintes látószög | 32 ° - 102 ° |
| Függőleges látószög | 18 ° - 54 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| RS-485 | Igen |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 23.4 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 100m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6982G0-U(2.8mm) IP, Panoráma kamera, 16MP, Fix objektív mikrofon, beépített mem
551.546 Ft
(434.288 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD8V446G0/X2-XZHSY(1050/1050) IP, Dual PT kamera, 4MP, Varif.obj., IR-Fehér LED 100m,
586.205 Ft
(461.579 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6D54G2-IZHS(2.8-8mm) IP, Multiszenzor, 5MP, Motoros objektív, Acusense, IR, 30m, SD,
614.906 Ft
(484.178 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.