Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | multiszenzoros kamera |
| Felbontás | 32 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.009lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 20m |
| Vízszintes látószög | 180° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| variant | (2.8mm) |
| Kamera kivitel | Speciális |
| Kamera Zoom | Fix objektívvel |
| IP/HDCVI kamera felbontás | Normál |
| Audio ki/bemenet | Ki / bemenet |
| Riasztás ki/bemenet | Van |
| SD kártya | Van |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | 20m |
| Analitika | Hik egyéb |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6D82G2-IS(2.8mm) IP, Dual dóm kamera, 8MP, Fix objektív IR 15m, SD fogl., mikrofon,
187.268 Ft
(147.455 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6D52G0-IHS (2.8mm) PanoVu Dual-Directional 2x5 MP EXIR IP panorámakamera; hang I/O;
202.714 Ft
(159.617 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD8V447G0E/X2-XZS(4-6/4-6) IP, Dual PT kamera, 4MP, Varif.obj., IR-Fehér LED 30m,Kéti
293.103 Ft
(230.790 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.