Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 8 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.05 lux |
| Kiegészítő világítás | nincs IR |
| Szerelés | felületre vagy süllyeszthető |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 1.6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Vízszintes látószög | 360 ° |
| Függőleges látószög | 90 ° |
| Kétirányú hang | Nem |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | HDMI |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile M/ONVIF Profile S/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Robbanásveszélyes térbe szerelhető | Nem |
| Auto Tracking | Nem |
| Arcdetektálás | Nem |
| Panorámakamera | 360° panoráma |
| Tápellátás | PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 12 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD6D55G2-IZHS(2.8-8mm/2mm) IP, Multiszenzor, 5MP, Motoros objektív, Acusense, IR, 30m,
644.188 Ft
(507.235 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6924G0-IHSY(2.8mm)(C) IP, Turret panoráma kamera, 8MP, Fix objektív, IR, 20m, SD, Ha
896.233 Ft
(705.695 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD6D54G2-IZHS(2.8-8mm) IP, Multiszenzor, 5MP, Motoros objektív, Acusense, IR, 30m, SD,
614.906 Ft
(484.178 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.