Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.9" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 103 ° |
| Függőleges látószög | 56 ° |
| Lencse mozgatás | háromtengelyes |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | nincs |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 7.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| IR megvilágítás | 30m |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1123G2-LIU (4mm) 2 MP fix EXIR IP dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
33.151 Ft
(26.103 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1123G2-IUF (4mm) 2 MP fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
33.066 Ft
(26.036 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CV2Q21FD-IW (2.8mm)(W) 2 MP mini IP PT beltéri dómkamera; beépített mikrofon és hangsz
35.706 Ft
(28.115 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-7764NI-M4 64 csatornás NVR; 400/400 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
633.745 Ft
(499.012 Ft + ÁFA)