Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8/4mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60m |
| Villogó fény | Igen |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Optika fajtája | kétállású varifokális |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 99 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Korrózióálló | Igen |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE+ |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Felhasználás | Korrozióálló kamera |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | Villogó |
| Megvilágítás | IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T46G3-IZS2UY/SL-B(2.8/4 4 MP WDR kétállású varifokális EXIR IP csőkamera;beépített
118.229 Ft
(93.094 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T83G2-4LI (2.8mm) 8 MP AcuSense WDR fix IP csőkamera; IR/láthatófény
117.888 Ft
(92.825 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T83G2-4I (2.8mm) 8 MP WDR fix EXIR IP csőkamera
117.888 Ft
(92.825 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
KINGSTON SDCS2/128GB 128GB microSD kártya; microSDXC; UHS-I Speed Class; U1; V10; adapterrel
8.997 Ft
(7.084 Ft + ÁFA)