Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm)(eF) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.001 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 100 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Igen |
| Téves riasztás szűrés | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 9 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 60m |
| Riasztás ki/bemenet | 00000Nincs |
| SD kártya | Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I-B (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2-2I (6mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T43G2-4I (4mm) 4 MP WDR fix EXIR IP csőkamera 80 m IR-távolsággal
100.715 Ft
(79.303 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON NRPD-SH-108SP 19" elosztósáv kapcsolóval; 8 Shuko csatlakozó; túlfeszültség védelem
7.986 Ft
(6.288 Ft + ÁFA)
PULSAR RAZB16 Oldalsó ajtó zár RWA/RW/RWD/RS/ZRS rack szekrényekhez
1.166 Ft
(918 Ft + ÁFA)
PULSAR RW964 19" 9U 600x450 fali rack szekrény; készre szerelt; fekete
51.008 Ft
(40.164 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E1518P-SI 18 portos Gbit PoE switch ; 16 PoE + 2 SFP uplink port; smart menedzselhető
141.050 Ft
(111.063 Ft + ÁFA)