Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 4 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 50m |
| Vízszintes látószög | 76° |
| Helyi rögzítés | nincs |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (4mm)(C) |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Megvilágítás | Fehér LED |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2026G2-I (2.8mm)(D) 2 MP WDR fix EXIR AcuSense IP csőkamera 40 m IR-távolsággal
75.722 Ft
(59.624 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2023G2-I(2.8mm) 2 MP WDR fix EXIR IP csőkamera
73.790 Ft
(58.102 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KD8003-IME1/Surface (B) Társasházi IP video-kaputelefon kültéri főegység; moduláris; fe
90.314 Ft
(71.113 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K2 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/160 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
135.475 Ft
(106.673 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T43G2-IUF (6mm) 4 MP WDR fix EXIR csőkamera; beépített mikrofon
56.860 Ft
(44.772 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
47.852 Ft
(37.679 Ft + ÁFA)