Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 50m |
| Vízszintes látószög | 49° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (6mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 50 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 49 ° |
| Függőleges látószög | 26 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1T43G2-IUF (4mm) 4 MP WDR fix EXIR csőkamera; beépített mikrofon
56.860 Ft
(44.772 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3061G2-LIUF (2.8mm) IP, Csőkamera, 6MP, Fix objektív IR-Fehér LED 30m, SD fogl., mik
56.628 Ft
(44.589 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-IUF(2.8mm) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, MD 2.0, IR, Beépített mikrofon
57.338 Ft
(45.148 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1T47G0-L(4mm)(C) IP, Csőkamera, 4 MP, Fix objektív, 50m fehér fény, Fehér LED
75.594 Ft
(59.523 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD8003-IME1/Surface (B) Társasházi IP video-kaputelefon kültéri főegység; moduláris; fe
90.314 Ft
(71.113 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1143G2-IUF (2.8mm) 4 MP WDR fix EXIR IP dómkamera; beépített mikrofon
47.852 Ft
(37.679 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-D5232F2-1V1S 32" LED monitor; 178°/178° betekintési szög; Full HD felbontás; hangszóró;
155.277 Ft
(122.265 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1643G2-IZ (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP csőkamera
85.015 Ft
(66.941 Ft + ÁFA)