Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 98 ° |
| Függőleges látószög | 54 ° |
| Foglalat | M12 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Mozgásérzékelés 2.0 / SMD | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.5 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 00000Van |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (4mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
45.809 Ft
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrof
45.809 Ft
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU-B (2.8mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
45.809 Ft
(36.070 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIU (4mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon
45.809 Ft
(36.070 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1043G2-LIUF (4mm) 4 MP fix EXIR IP mini csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofo
48.743 Ft
(38.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7608NXI-K1 (D) 8 csatornás AcuSense NVR; 80/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
87.264 Ft
(68.712 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-3E0109P-E/M (B) 9 portos PoE switch ; 8 PoE + 1 uplink port; nem menedzselhető
22.211 Ft
(17.489 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2047G3-LI2UY/SL (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített m
119.353 Ft
(93.979 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7616NXI-K1 (D) 16 csatornás AcuSense NVR; 160/80 Mbps be-/kimeneti sávszélesség
113.406 Ft
(89.296 Ft + ÁFA)