Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 99° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm) |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Megvilágítás | IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD1T43G2-IUF (4mm) 4 MP WDR fix EXIR csőkamera; beépített mikrofon
56.860 Ft
(44.772 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1T43G2-IUF (6mm) 4 MP WDR fix EXIR csőkamera; beépített mikrofon
56.860 Ft
(44.772 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD3061G2-LIUF (2.8mm) IP, Csőkamera, 6MP, Fix objektív IR-Fehér LED 30m, SD fogl., mik
56.628 Ft
(44.589 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD1043G2-IUF (4mm) 4 MP fix EXIR IP csőkamera; beépített mikrofon
48.517 Ft
(38.202 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KB8113-IME1 (B) Egylakásos vandálbiztos IP video-kaputelefon kültéri egység; IR-megvilá
63.936 Ft
(50.343 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7104NI-Q1/4P/M (D) 4 csatornás PoE NVR; 40/60 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; fém burko
66.807 Ft
(52.604 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KH6350-TE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" LCD érintő kijelző; 1024x600 felbont
70.999 Ft
(55.905 Ft + ÁFA)