Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csempekamera |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Nem |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 10 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265/MPEG4 |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 114 ° |
| Függőleges látószög | 58 ° |
| Foglalat | M16 |
| Riasztás bemenet | |
| Riasztás kimenet | |
| Hangbemenet | |
| Hangkimenet | |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Helyi rögzítés | nincs |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| RS-485 | Igen |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Arcdetektálás | Nem |
| Téves riasztás szűrés | Nem |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 18 W |
| Működési hőmérséklet | -30°C / +60°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2466G2-I (4mm)(C) 6 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral
96.089 Ft
(75.661 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2466G2-I (2.8mm)(C) 6 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorra
88.082 Ft
(69.356 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2446G2-I (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorra
84.644 Ft
(66.649 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2421G0-IW (2.8mm)(W) 2 MP WDR beltéri WiFi fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral;
57.471 Ft
(45.253 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2443G2-IW (2.8mm)(W) 4 MP beltéri fix EXIR IP csempekamera; beépített mikrofon; WiFi
59.564 Ft
(46.901 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2466G2-I (2.8mm)(C) 6 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorra
88.082 Ft
(69.356 Ft + ÁFA)