Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Elérhetőség | Kifutó |
| Projekt termék | NEM |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 10m |
| Vízszintes látószög | 114° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoE |
| variant | (2.8mm)(W) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Speciális kamera |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | 10m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2421G0-I (2mm)(C) 2 MP WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral; beépítet
45.241 Ft
(35.623 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2421G0-I (4mm)(C) 2 MP WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral; beépítet
45.241 Ft
(35.623 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CD2421G0-IW (2.8mm)(W) 2 MP WDR beltéri WiFi fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorral;
57.471 Ft
(45.253 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2443G2-IW (2.8mm)(W) 4 MP beltéri fix EXIR IP csempekamera; beépített mikrofon; WiFi
59.564 Ft
(46.901 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2466G2-I (2.8mm)(C) 6 MP AcuSense WDR beltéri fix EXIR IP csempekamera PIR szenzorra
88.082 Ft
(69.356 Ft + ÁFA)