Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Újdonság |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | okostelefon modul |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 256x192 |
| Fókusztávolság | 6.9 mm |
| Vízszintes látószög | 25° |
| Védettség | beltéri IP40 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 5 VDC (USB) |
| Kialakítás | okostelefon modul |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 256x192 |
| Hőkamera fókusztávolság | 6.9 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 25 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 19 ° |
| Hőérzékenység | 40 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +350°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 2°C |
| Hordozhatóság | telefonra szerelhető |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | beltéri IP40 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 5 VDC (USB) |
| Fogyasztás | 0.36 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.