Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | hordozható |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Fókusztávolság | 3.1 mm |
| Vízszintes látószög | 50° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | IP54 |
| Tápellátás | akkumulátor |
| Kialakítás | hordozható |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Hőkamera fókusztávolság | 3.1 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 50 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 37 ° |
| Hőérzékenység | 40 mK |
| Hőmérséklet tartomány | +30°C - +45°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 0.5°C |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hordozhatóság | kézi |
| Kijelző | kijelzővel |
| Védettség | IP54 |
| Tápellátás | akkumulátor |
| Fogyasztás | 1.2 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-K5671-3XF/ZU 7" MinMoe arcfelismerő beléptető vezérlő terminál testhőmérséklet méréssel
782.941 Ft
(616.489 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-K5604A-3XF/V 10" MinMoe arcfelismerő beléptető vezérlő terminál testhőmérséklet mérésse
1.118.486 Ft
(880.698 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.