Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Hőkamera fókusztávolság | 5.2 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 90 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 71 ° |
| Hőérzékenység | 20 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +150°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Villogó fény | Nem |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Beépített hangszóró | Nem |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Korrózióálló | Igen |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2167-25/PY DeepinView hőkamera 640x512; 24,55°x19,75°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°
2.352.335 Ft
(1.852.232 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2167-15/PY DeepinView hőkamera 640x512; 42,5°x33,6°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-
2.156.313 Ft
(1.697.884 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD2168-5/G1/T3Y IP hő- 90°x70.1° csőkamera; -20°C-150°C; NEMA 4X
2.376.993 Ft
(1.871.648 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)