Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Hőkamera fókusztávolság | 1.3 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 90 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 66 ° |
| Hőérzékenység | 50 mK |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | beltéri IP40 |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 6 W |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2628T-7/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-550°C; villogófény-/hangriasztás
449.464 Ft
(353.909 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD1228T-3/G1/T3A IP hő- kamera; -20°C-650°C
450.501 Ft
(354.725 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)