Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Minimális megvilágítás | 0.0005lux |
| Fókusztávolság | 16.7 mm - 1000 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Zoom | 60x |
| Vízszintes látószög | 3° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 48 VDC |
| Kialakítás | forgózsámolyos kamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Hőkamera fókusztávolság | 23 mm - 230 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 3 ° - 26 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 3 ° - 21 ° |
| Hőérzékenység | 35 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +150°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 16.700001 mm - 1000 mm |
| Zoom | 60x |
| Vízszintes látószög | 1 ° - 24 ° |
| Függőleges látószög | 1 ° - 13 ° |
| Riasztás bemenet | 7 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Korrózióálló | Igen |
| Tápellátás | 48 VDC |
| Fogyasztás | 220 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 640 x 512 |
| Kamera kivitel | PTZ kamera |
| Felhasználás | Tűz specifikus hőkamera |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD8167-230ZG2FL/W Hőkamera, forgózsámolyos, tűz és füst specifikus, 640x512, Korrózióá
70.820.346 Ft
(55.764.052 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD8167-150ZC4F/W IP hő- WDR forgózsámolyos kamera; ?8°C; -20°C-150°C
16.657.470 Ft
(13.116.118 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD6567T-25H4LX/W IP hő- WDR EXIR forgózsámolyos kamera; ?2°C; -20°C-550°C
15.616.298 Ft
(12.296.298 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)