Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Hőkamera fókusztávolság | 35 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 12 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 10 ° |
| Hőérzékenység | 35 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +150°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Szerelés | függesztett |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Fókusztávolság | 4.8 mm - 120 mm |
| Zoom | 25x |
| Vízszintes látószög | 3 ° - 55 ° |
| Függőleges látószög | 2 ° - 33 ° |
| Kétirányú hang | Nem |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Auto Tracking | Nem |
| Tápellátás | 6-36 VDC |
| Fogyasztás | 25 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2568T-15/G0/T1Y Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 640x512, Tűz specif
5.782.931 Ft
(4.553.489 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD6237T-50H4L/W IP hő- WDR EXIR forgózsámolyos kamera; ?2°C; -20°C-550°C
5.841.695 Ft
(4.599.760 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2568T-5/G0/T1Y Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 640x512, Tűz specifi
5.919.125 Ft
(4.660.728 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)