Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Minimális megvilágítás | 0.04lux |
| Fókusztávolság | 1.29 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Vízszintes látószög | 50° |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápellátás | 10-30 VDC / PoE |
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Hőkamera fókusztávolság | 3.1 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 50 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 38 ° |
| Hőérzékenység | 40 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +150°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 2°C |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/5" |
| Minimális megvilágítás | 0.04 lux |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 1.29 mm |
| Vízszintes látószög | 92 ° |
| Függőleges látószög | 76 ° |
| Riasztás bemenet | 1 |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Tápellátás | 10-30 VDC / PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 5 W |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2628T-3/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-550°C; villogófény-/hangriasztás
490.327 Ft
(386.084 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1228T-2/QA IP hő- kamera; -20°C-550°C; villogó fény/hangriasztás
437.384 Ft
(344.397 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)