Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Felbontás | 4 MP |
| Hőkamera felbontás | 384x288 |
| Minimális megvilágítás | 0.0089lux |
| Fókusztávolság | 6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Hangbemenet | 1 |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 24° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/24VDC/PoE |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Tápellátás | 12VDC/PoE |
| Felhasználás | Bispektrális hőkamera |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2528T-10/Q(C) Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 256x192, 9,7 mm, 12 u
1.732.822 Ft
(1.364.427 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2528T-7/Q(C) Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 256x192, 6,9 mm, 12 um
1.732.822 Ft
(1.364.427 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2637-25/QY IP hő- kamera; ?8°C; -20°C-150°C; korrózióálló
1.714.593 Ft
(1.350.073 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)