Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | IGEN |
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Fókusztávolság | 75 mm |
| Hangbemenet | 1 |
| Vízszintes látószög | 8° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 24 VAC/PoE |
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Hőkamera fókusztávolság | 75 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 8 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 7 ° |
| Hőérzékenység | 35 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +150°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Szerelés | felületre |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Korrózióálló | Igen |
| Hálózati csatlakozó helye | kábelkorbácson |
| Tápellátás | 24 VAC/PoE |
| PoE-osztály | PoE+ (max. 30W) |
| Fogyasztás | 5.5 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +65°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2537T-10/Q(C) Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 256x192, 9,7 mm, 12 u
3.522.073 Ft
(2.773.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2537T-15/Q(C) Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 256x192, 15 mm, 12 um
3.522.073 Ft
(2.773.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD4137T-9/W(B) Bispektrális IP hő- kamera; ?2°C; -20°C-550°C
3.795.984 Ft
(2.988.964 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2TD2138-25/QY IP hőkamera 384x288; 11°x8°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.280.592 Ft
(1.008.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-7/QY IP hőkamera 384x288; 42°x32°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korróz
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-15/QY (B) IP hőkamera 384x288; 17°x13°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; k
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2138-13/QY IP hőkamera 384x288; 20°x18°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C; korró
1.067.163 Ft
(840.286 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD1217-6/QA HeatPro IP hő- kamera;-20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
256.576 Ft
(202.028 Ft + ÁFA)