Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 85° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 85 ° |
| Függőleges látószög | 63 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Koax audio támogatás | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 3.7 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 30m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE76K0T-LMFS (2.8mm) 5 MP fix IR/láthatófény THD turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76K0T-LMFS (3.6mm) 5 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kime
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (3.6mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON NPS-D112D-5A-CCTV Asztali CCTV tápegység 12 VDC/5 A; tápkábellel
6.714 Ft
(5.287 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE76H0T-ITMFS (3.6mm) 5 MP THD fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS k
21.124 Ft
(16.633 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7216HUHI-M2/XT/4A+16/4ALM 16 csatornás AcuSense THD DVR; 8MP@8fps; 5MP@12fps; 4MP@15fp
253.408 Ft
(199.534 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16H0T-ITFS (2.8mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS kimene
22.681 Ft
(17.859 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7208HUHI-M1/XT 8 csatornás AcuSense THD DVR; 8MP@8fps; 5MP@12fps; 4MP@15fps; 1080p@25f
121.710 Ft
(95.835 Ft + ÁFA)