Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Zoom | 5x |
| Vízszintes látószög | 26° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| variant | (C) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Zoom | 5x |
| Fókuszálás | motoros |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 26 ° - 96 ° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| Fogyasztás | 7.4 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE56D8T-AVPIT3ZF(2.7-13.5mm) Analóg HD, Dómkamera, 2 MP, Pro, vandálbiztos, motoros, A
45.570 Ft
(35.882 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE5AH0T-AVPIT3ZF/2.7-13.5mm/C Analóg HD, Dómkamera, 5 MP, Value, vandálbiztos, motoros
45.561 Ft
(35.875 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE57U7T-VPITF (2.8mm) 8 MP THD WDR fix EXIR dómkamera; OSD menüvel
45.188 Ft
(35.581 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)