Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Zoom | 5x |
| Vízszintes látószög | 26° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC |
| variant | (C) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.7 mm - 13.5 mm |
| Zoom | 5x |
| Fókuszálás | motoros |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 26 ° - 95 ° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC |
| Fogyasztás | 5.9 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE56D5T-VFIT3 (2.8-12mm) 2 MP THD WDR varifokális EXIR dómkamera; OSD menüvel
42.283 Ft
(33.294 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE50DF3T-VPLSE (2.8mm) 2 MP THD fix IR dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon;
40.916 Ft
(32.217 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE50D8T-VPITSZE (2.8-12mm) 2 MP THD motoros zoom IR dómkamera; beépített mikrofon; PoC
42.849 Ft
(33.739 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)