Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Elérhetőség | Kifutott |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 3 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 26° |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC |
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 3 MP |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Fókuszálás | motoros |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 26 ° - 80 ° |
| Függőleges látószög | 21 ° - 63 ° |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| Védettség | IP66 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE5AD8T-VPIT3ZE(2.7-13.5mm) Analóg HD, Dómkamera, 2 MP, Pro, vandálbiztos, motoros obj
54.237 Ft
(42.706 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D8T-VPIT3ZE(2.7-13.5mm) Analóg HD, Dómkamera, 2 MP, Pro, vandálbiztos, motoros obj
56.227 Ft
(44.273 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D8T-IT3ZE(2.7-13.5mm) Analóg HD, Dómkamera, 2 MP, Pro, motoros objektív, PoC, EXIR
51.210 Ft
(40.323 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)