Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.003lux |
| Fókusztávolság | 3.6 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 30m |
| Vízszintes látószög | 79° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (3.6mm) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Fókusztávolság | 3,6mm |
| IR megvilágítás | 30m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE57H0T-VPITE (2.8mm)(C) 5 MP THD vandálbiztos fix EXIR dómkamera; 12VDC/PoC
26.403 Ft
(20.790 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE57H0T-VPITE (3.6mm)(C) 5 MP THD vandálbiztos fix EXIR dómkamera; 12VDC/PoC
26.403 Ft
(20.790 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE5AD0T-VPIT3ZF (2.7-13mm) 2 MP THD motoros zoom EXIR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kime
27.842 Ft
(21.923 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)