Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 20m |
| Vízszintes látószög | 103° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | turret kamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 20 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 103 ° |
| Függőleges látószög | 55 ° |
| Foglalat | M12 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC/PoC |
| Fogyasztás | 3.6 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| IR megvilágítás | 30m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE56D8T-ITME (3.6mm) 2 MP THD WDR fix EXIR turret kamera; OSD menüvel; PoC
28.789 Ft
(22.668 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE50D8T-VPITFS (2.8mm) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített
29.274 Ft
(23.050 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE5AD0T-VPIT3ZF (2.7-13mm) 2 MP THD motoros zoom EXIR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kime
27.842 Ft
(21.923 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)