Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Kifutott |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Minimális megvilágítás | 0.01lux |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Optika fajtája | varifokális |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Megvilágítási távolság | 50m |
| Vízszintes látószög | 32° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| Szenzorméret | 1/3" |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 50 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Optika fajtája | varifokális |
| Fókusztávolság | 2.8 mm - 12 mm |
| Fókuszálás | kézi |
| Íriszvezérlés | video |
| Vízszintes látószög | 32 ° - 103 ° |
| Függőleges látószög | 18 ° - 55 ° |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | beltéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE5AH0T-AVPIT3ZF(C) 5 MP THD vandálbiztos motoros zoom EXIR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVB
41.769 Ft
(32.889 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE50D8T-VPITSZE (2.8-12mm) 2 MP THD motoros zoom IR dómkamera; beépített mikrofon; PoC
42.849 Ft
(33.739 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE50DF3T-VPLSE (2.8mm) 2 MP THD fix IR dómkamera; IR/láthatófény; beépített mikrofon;
40.916 Ft
(32.217 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)