Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8-12mm) |
| Kialakítás | dómkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.0005 lux |
| ColorVu / Full-color | Igen |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 60 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | Valós WDR |
| Optika fajtája | motoros zoom |
| Fókusztávolság | 2,8-12mm |
| Vízszintes látószög | 32 ° - 106 ° |
| Függőleges látószög | 18 ° - 56 ° |
| Foglalat | M12 |
| Analóg kimenet(ek) | TurboHD (HD-TVI) |
| Védettség | IP67 |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12VDC/POC |
| Fogyasztás | 7.4 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| IR megvilágítás | 60m |
| Vandálbiztos | Igen |
| Audio ki/bemenet | Beépített mikrofon |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE56D5T-VFIT3 (2.8-12mm) 2 MP THD WDR varifokális EXIR dómkamera; OSD menüvel
42.283 Ft
(33.294 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE50K0T-VPLTSZ(2.7-13.5mm) 5 MP THD motoros zoom dómkamera; IR/láthatófény; kétirányú
43.903 Ft
(34.569 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE5AH0T-AVPIT3ZF(C) 5 MP THD vandálbiztos motoros zoom EXIR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVB
41.769 Ft
(32.889 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE56D0T-IT3F (2.8mm) (C) 2 MP THD fix EXIR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
15.866 Ft
(12.493 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56H0T-IRMMF (2.8mm)(C) 5 MP THD fix EXIR dómkamera
15.423 Ft
(12.144 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRMMF (2.8mm) (C) 2 MP THD fix IR dómkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
10.965 Ft
(8.634 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE56D0T-IRPF (3.6mm) (C) 2 MP THD fix IR turret kamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet
12.189 Ft
(9.598 Ft + ÁFA)