Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 5 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 20 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED/láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 40 m/40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Vízszintes látószög | 104 ° |
| Függőleges látószög | 68 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 4.5 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE17K0T-LFS (3.6mm) 5 MP fix THD csőkamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet;
24.136 Ft
(19.005 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17H0T-IT3FS (3.6mm) 5 MP THD fix EXIR csőkamera; OSD menüvel; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
24.136 Ft
(19.005 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE10D8T-ITFS (2.8mm) 2 MP fix mini THD csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített
24.748 Ft
(19.487 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON SD1812 Tápegység csatlakozóval kamerákhoz kötődobozba; 12V; 1.5A; 18W
4.044 Ft
(3.184 Ft + ÁFA)
WESTERN DIGITAL WD11PURZ WD Purple; 1 TB biztonságtechnikai merevlemez; 24/7 alkalmazásra; nem RAID
48.873 Ft
(38.483 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7104HUHI-M1/S (E) 4 csatornás AcuSense THD DVR; 8MP@8fps; 5MP@12fps; 4MP@15fps; 2MP@25
70.460 Ft
(55.480 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17K0T-LFS (3.6mm) 5 MP fix THD csőkamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet;
24.136 Ft
(19.005 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7204HQHI-M1/XT 4 csatornás AcuSense THD DVR; 5MP lite@12fps, 1080p@15fps, 720p@20fps;
53.113 Ft
(41.821 Ft + ÁFA)