Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| WDR | elektronikus WDR |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Vízszintes látószög | 106° |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8mm) |
| Kialakítás | csőkamera |
| Felbontás | 2 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Minimális megvilágítás | 0.01 lux |
| Kiegészítő világítás | EXIR LED |
| Megvilágítási távolság | 40 m |
| Szerelés | felületre |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | elektronikus WDR |
| Optika fajtája | fix |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| Fókuszálás | fix |
| Íriszvezérlés | fix |
| Vízszintes látószög | 106 ° |
| Függőleges látószög | 58 ° |
| Foglalat | M12 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Koax audio támogatás | Igen |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Rezgésállóság | fix telepítésű |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 4.2 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Szín | fehér |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 2MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| IR megvilágítás | 40m |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE17D0T-LFS (2.8mm) 2 MP fix THD turret kamera; IR/láthatófény; TVI/AHD/CVI/CVBS kimen
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE17D0T-IT3FS (3.6mm) 2 MP THD fix EXIR csőkamera; TVI/AHD/CVI/CVBS kimenet; beépített
15.481 Ft
(12.190 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16D0T-IRF(3.6mm)(C) Analóg HD, Csőkamera, 2 MP, Fix objektív, Value, 4 in 1, 25m IR
15.415 Ft
(12.138 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
WALISEC WS-HDVP100FT-CU BNC+DC táp kábel 30m, HD kamerákhoz, fekete
2.031 Ft
(1.599 Ft + ÁFA)
EONBOOM RX-SP5012-6+EN-PSC-EU RX-SP5012-6 kamera tápegység + tápkábel, 12VDC 6A
4.235 Ft
(3.335 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-7216HQHI-M1/XT 16 csatornás AcuSense THD DVR; 5MP lite@12fps, 1080p lite@20fps, 720p@2
131.004 Ft
(103.153 Ft + ÁFA)