Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Fókusztávolság | 2.8 mm |
| Optika fajtája | fix |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| WDR | extrém WDR (>120dB) |
| Megvilágítási távolság | 20m |
| Vízszintes látószög | 100° |
| Analóg kimenet(ek) | 4 in 1 (HD-TVI/AHD/HD-CVI/CVBS) |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 12 VDC |
| variant | (2.8mm) |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 5MP |
| Kamera kivitel | Csőkamera |
| Fókusztávolság | 2,8mm |
| IR megvilágítás | Fehérfény/IR |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CE10HFT-F(3.6mm) Analóg HD, Csőkamera, 5 MP, Fix objektív, ColorVu, 4 in 1, 20m Fehér
44.769 Ft
(35.251 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16U7T-IT3F (2.8mm) 8 MP THD WDR fix EXIR csőkamera; OSD menüvel
45.457 Ft
(35.793 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE16U7T-IT3F (3.6mm) 8 MP THD WDR fix EXIR csőkamera; OSD menüvel
45.457 Ft
(35.793 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-2CE12HFT-F (3.6mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera
43.965 Ft
(34.618 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CE12KF3T-PIRXO (2.8mm) 5 MP ColorVu THD WDR fix csőkamera; villogó fény és hang riaszt
64.072 Ft
(50.450 Ft + ÁFA)