Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
Az Avanti nagyszerű széksorozatunk legújabb tagja, ergonómiai remekmű, amely az Ön kényelmét és testtartását helyezi előtérbe a hosszú távú használat során.
Ez a modell egyedi öltésmintázattal rendelkezik, és számos színben kapható, elöl Soft Fabric™ anyaggal, hátul PU bőrrel, amely egyszerre nyújt kényelmet és stílusos megjelenést.
Tulajdonságok:
- 3 dimenziós kartámasz
- Ringató funkció, amely 12°-ig dönti az ülést és a háttámlát
- Erős fémváz, amely akár 120 kg / 265 lbs terhelést is képes viselni.
- Légáteresztő Soft Fabric™ előlap, stílusos PU bőr hátul
- Egyedi varrott mintás kialakítás
- Széles színválaszték
| Specifikáció | |
| Anyag | Soft Fabric™ and PU bőr |
| Súlykapacitás | 120kg / 265 lbs. |
| Ülőhab sűrűsége | 55 kg/m³ |
| Háttámla hab sűrűsége | 18 kg/m³ |
| Háttámla maximális dőlésszöge | 165 fok |
| Méretek | |
| Doboz mérete | 83 x 65 x 32 cm / 32.7 x 25.6 x 12.6 inches |
| Bruttó súly | 23.6 kg / 52 lbs |
| Nettó súly | 20.1 kg / 44.3 lbs |
Hasonló termékek
AROZZI ARENA-FRATELLO-PUBK Gaming asztal - ARENA FRATELLO Pure Fekete
80.907 Ft
(63.706 Ft + ÁFA)
AROZZI ARENA-FRATELLO-DKGY Gaming asztal - ARENA FRATELLO Sötét Szürke
80.907 Ft
(63.706 Ft + ÁFA)
AROZZI ARENA-FRATELLO-WHITE-PINK Gaming asztal - ARENA FRATELLO Fehér-Pink
80.907 Ft
(63.706 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)