Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Frekvenciasáv | 5 GHz |
| Antenna-típus | Sector |
| Antenna hozamszint (max) | 10 dBi |
| Feszültségálló hullám arány (VSWR) | 1.6:1 |
| Horizontal beam width (5 GHz) | 12 ° |
| Polarizáció | Dual Linear |
| Rögzítés | Wall |
| Vertical beam width (5 GHz) | 4 ° |
| Cél | Outdoor |
| Termék színe | White |
| Tanúsítványok | EN 302 326 DN2 |
| Súly és méret | |
| Súly | 680 g |
| Szélesség | 582 mm |
| Mélység | 90 mm |
| Magasság | 65 mm |
| Csomagolás tartalma | |
| Mennyiség | 1 |
Hasonló termékek
UBIQUITI UAP-AC-LITE UniFi AP AC Lite, indoor, 2.4GHz/5GHz AC, 3x3 MIMO
40.667 Ft
(32.021 Ft + ÁFA)
UBIQUITI PBE-M5-400-ISO PowerBeam M5 ISO outdor, 5GHz MIMO, 2x 25dBi, Gigabit LAN, AirMAX ISO
39.400 Ft
(31.024 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)