Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Rack kivitel | fali szekrény |
| Szekrény kialakítás | készre szerelt |
| Rack magasság | 6 U |
| Szélesség | 600 mm |
| Mélység | 450 mm |
| Statikus teherbírás | 70 kg |
| Védettség | beltéri IP20 |
| Lemez vastagság - RACK sínek | 1 |
| Lemez vastagság - keret | 1 |
| Lemez vastagság - alsó és felső burkolat | 1 |
| Lemez vastagság - oldalsó ajtók | 1 |
| Lemez vastagság - hátlap | 1 |
| Szín | fekete |
| Magasság | 6U |
| Kivitel | Készre szerelt |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
PULSAR RWA1264-G 19" 12U 600x450 fali rack szekrény; lapraszerelt; szürke; könnyített kialakítás
44.113 Ft
(34.735 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
NESTRON NRPD-SH-108SP 19" elosztósáv kapcsolóval; 8 Shuko csatlakozó; túlfeszültség védelem
7.986 Ft
(6.288 Ft + ÁFA)