Termékek Menü
   

Hikvision HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM SFP modul; Duplex LC; 1.25G; TX1310 nm/RX1310 nm

Katt rá a felnagyításhoz
Ár:
6.960 Ft + ÁFA ( 8.839 Ft )
Cikkszám: HK-SFP-1.25G-1310-DF-MM
Elérhetőség: Raktáron
Gyártó: Hikvision
Átlagos értékelés: Nem értékelt

Leírás és Paraméterek

Átviteli közeg optika
Hurkolhatóság nem hurkolható
Bemenetek száma 1
Kimenetek száma -
Átviteli távolság 1000 m

Vélemények

Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét


Megjegyzés: A HTML-kód használata nem engedélyezett!
Értékelés: Rossz Kitűnő


Termék összehasonlító
Kiemelt gyártók
Gyártók