Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Operációs rendszer | Windows 10 Pro |
| Processzor típusa | Intel Core i5 vagy Ryzen5 |
| RAM mérete | 8 GB |
| Merevlemez kapacitása | 512 GB |
| Merevlemez típusa | SSD |
| GPU memória | 4 GB |
| Billentyűzet és egér | Igen |
| Kivitel | torony |
Hasonló termékek
D-LINK DMC-1000 16 Slot Chassis for DMC Series Media Converters
150.340 Ft
(118.378 Ft + ÁFA)
D-LINK DMC-810SC 1000BaseT to 1000BaseLX Singlemode Media Converter
131.547 Ft
(103.580 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
MIKROTIK R11e-LTE6 2G/3G/4G/LTE miniPCI-e card with carrier aggregation support
38.717 Ft
(30.486 Ft + ÁFA)