Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Típus | Kódolvasó kamera |
| Hordozhatóság | kézi |
| Felbontás | 0.3 MP |
| Szenzortípus | CMOS |
| Szenzor zártípus | Global shutter |
| Szenzorméret | 1/6" |
| FPS max. felbontás esetén | 50 fps |
| Fókusztávolság | 3.1 mm |
| Kiegészítő világítás | zöld |
| Adatinterfész | USB2.0 |
| Védettség | beltéri IP42 |
| Tápellátás | 5 VDC (USB) |
| Működési hőmérséklet | -20°C / +55°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKROBOT MV-IDH3013B-05N-R1 Kézi kódolvasó kamera; 1,3 MP; 50 fps; ; vörös fény megvilágítás; Ethern
193.799 Ft
(152.598 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-IDH3013B-05S-R1 Kézi kódolvasó kamera; 1,3 MP; 50 fps; ; vörös fény megvilágítás; Ethern
193.799 Ft
(152.598 Ft + ÁFA)
HIKROBOT MV-IDH3013-05N-R1U Kézi kódolvasó kamera; 1,3 MP; 50 fps; ; vörös fény megvilágítás; USB
216.337 Ft
(170.344 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.