Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (8-32mm) |
| Kamera kivitel | PTRZ kamera |
| Kamera Zoom | Motoros zoom |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| IR megvilágítás | 60m |
| Fókusztávolság | 8-32mm |
| Felhasználás | Rendszámolvasó kamera |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Fehérfény | 00000Van |
Hasonló termékek
HIKVISION iDS-2CD7186G2-IZHSY (2.8-12mm) 8 MP DeepinView EXIR IP motoros zoom dómkamera; hang I/O; r
458.281 Ft -tól
(360.851 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7186G0-IZHSY(2.8-12mm)(D) IP, Dómkamera, 8 MP, Motoros objektív, Intelligent, IR, H
519.187 Ft
(408.809 Ft + ÁFA)
HIKVISION iDS-2CD7547G2-ZHS/RC(2.8-12mm) IP, PTRZ Dómkamera, 4MP, Mot. Obj. SD fogl., mic, Alarm in/
522.855 Ft -tól
(411.697 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)