Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| variant | (4mm) |
| Kamera kivitel | Dóm kamera |
| Kamera Zoom | Fix objektíves |
| IP/HDCVI kamera felbontás | 4MP |
| Megvilágítási távolság | 40m |
| Fókusztávolság | 4mm |
| Audio ki/bemenet | Kétirányú audió |
| SD kártya | Van |
| Riasztás ki/bemenet | 0000Van |
| Megvilágítás | IR és Fehér LED |
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2CD2366G2P-ISU/SL(2.8mm)(C) 6 MP AcuSense fix IP panoráma turret kamera; beépített mikr
137.536 Ft
(108.296 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL (2.8mm) 6 MP fix ColorVu IP turret kamera;IR/láthatófény;fény- és h
137.418 Ft -tól
(108.203 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2367G3-LIS2UY/SL-B(2.8mm 6 MP fix ColorVu IP turret kamera;IR/láthatófény;fény- és h
137.418 Ft
(108.203 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)