Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | PTZ dómkamera |
| Dualitás | hő- és láthatófény kamera |
| Hőkamera felbontás | 384x288 |
| Hőkamera fókusztávolság | 20 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 11 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 9 ° |
| Hőérzékenység | 25 mK |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 2*1/1.8" |
| Minimális megvilágítás | 0.005 lux |
| Kiegészítő világítás | láthatófény |
| Megvilágítási távolság | 250 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264+/H.265+/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Igen |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Fókusztávolság | 6 mm - 240 mm |
| Zoom | 40x |
| Vízszintes látószög | 35 ° - 59 ° |
| Függőleges látószög | 1 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | nincs |
| WiFi | nincs |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Auto Tracking | Igen |
| Tápellátás | 36 VDC/HiPoE+ |
| PoE-osztály | HiPoE+ (max. 90W) |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2637-15/QY Hőkamera, Bispektrális csőkamera, 384x288, 15 mm, Korrózióálló, 17 um HIK
1.732.822 Ft
(1.364.427 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2528T-10/Q(C) Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 256x192, 9,7 mm, 12 u
1.732.822 Ft
(1.364.427 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2TD2528T-7/Q(C) Robbanásbiztos hőkamera, Bispektrális csőkamera, 256x192, 6,9 mm, 12 um
1.732.822 Ft
(1.364.427 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)