Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Kialakítás | csőkamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 640x512 |
| Hőkamera fókusztávolság | 10 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 45 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 36 ° |
| Hőérzékenység | 20 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -20°C - +650°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 2°C |
| Felbontás | 4 MP |
| FPS max. felbontás esetén | 25 fps |
| Szenzorméret | 1/2.7" |
| Minimális megvilágítás | 0.0089 lux |
| Kiegészítő világítás | IR LED |
| Megvilágítási távolság | 30 m |
| Szerelés | felületre |
| Kódolás | H.264/H.265/MJPEG |
| H.265 / H.265+ támogatás | Nem |
| Day/Night | valós Day/Night (ICR) |
| WDR | valós WDR (100-120dB) |
| Fókusztávolság | 4.3 mm |
| Vízszintes látószög | 83 ° |
| Függőleges látószög | 43 ° |
| Riasztás bemenet | 2 |
| Riasztás kimenet | 2 |
| Hangbemenet | 1 |
| Hangkimenet | 1 |
| Kétirányú hang | Igen |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Analóg kimenet(ek) | CVBS |
| Kompatibilitás | ONVIF Profile S/ONVIF Profile G/ONVIF Profile T |
| ONVIF támogatás | Igen |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Védettség | IP67 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK10 |
| Korrózióálló | Igen |
| Hálózati csatlakozó helye | kábelkorbácson |
| Tápellátás | 12 VDC/24 VAC/24VDC/PoE |
| PoE-osztály | PoE (max 15.4W) |
| Fogyasztás | 18.5 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +70°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-2TD2367-50/PY IP hőkamera ; 12.42°x10°; csőkamera kivitel; ?8°C; -20°C-150°C
2.976.239 Ft
(2.343.495 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD2668-35/G1/T3Y IP hő- 12,4° × 10° és 4 MP kamera; ?8°C; -20°C-150°C; NEMA 4X
2.994.105 Ft
(2.357.563 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD2668-35/G0/T1Y IP hő- 12,4° × 10° és 4 MP kamera; ?8°C; -20°C-150°C; NEMA 4X
2.851.521 Ft
(2.245.292 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)