Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Elérhetőség | Normál |
| Projekt termék | NEM |
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Fókusztávolság | 1.9 mm |
| Vízszintes látószög | 90° |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 5-16 VDC |
| Kialakítás | csempekamera |
| Dualitás | hőkamera |
| Hőkamera felbontás | 160x120 |
| Hőkamera fókusztávolság | 1.9 mm |
| Hőkamera vízszintes látószög | 90 ° |
| Hőkamera függőleges látószög | 65 ° |
| Hőérzékenység | 50 mK |
| Hőmérséklet tartomány | -10°C - +200°C |
| Hőmérsékleti pontosság | ± 8°C |
| Riasztás kimenet | 1 |
| Helyi rögzítés | microSD kártyahely |
| Hordozhatóság | fix |
| Kijelző | kijelző nélkül |
| Vandálbiztosság | nem vandálbiztos |
| Tápellátás | 5-16 VDC |
| Fogyasztás | 3.5 W |
| Működési hőmérséklet | -10°C / +50°C |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION HM-TD1017-1/QW-HS111(B) Jelenlétérzékelő hőkamera 110°x82°; -10°C-+200°C; +-8°C
214.977 Ft
(169.273 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD1017-1/QW-HS111 Jelenlétérzékelő hőkamera 110°x82°; -10°C-+200°C; +-8°C
205.620 Ft
(161.906 Ft + ÁFA)
HIKVISION HM-TD2618-3/G0/T1A IP hő- kamera; -20°C-150°C; villogófény-/hangriasztás
240.175 Ft
(189.114 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)