Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Termékcsalád | AxPro |
| Kommunikáció | vezeték nélküli |
| Bemenetek maximális száma | 96 |
| Bemenetek száma | |
| Particiók száma | 32 |
| Objektumok száma | 1 |
| Kimenetek maximális száma | 96 |
| Kimenetek száma | |
| Felhasználók száma | 48 |
| Csatlakoztatható kommunikátorok | nincs |
| Csatlakoztatható kezelők maximális száma | 8 |
| Csatlakoztatható bővítők maximális száma | |
| Csatlakoztatható jelismétlő | Igen |
| Alaplapi kommunikátorok | LTE/ETHERNET/868 MHz rádió |
| Alaplapi integrált SIM foglalat | Igen |
| Vezeték nélküli frekvencia | 868 MHz |
| Készülékház | beltéri |
| RFID kommunikáció | Mifare (13 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| Eseménymemória mérete | 5000 |
| Több nyelv támogatása | Igen |
| Állítható ellenállás értékek | Nem |
| BUS | nincs BUS |
| Tápegység | beépített tápegység |
| Doboz mérete | 170 x 170 x 39mm |
| Dobozba helyezhető akkumulátor | 12 V 7 Ah |
| Minősítés | Grade 2 |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
DSC NEO PACK-NEO-2016-S3LCHOS HS2016PCBE, HS2LEDE1, 3xLC100PI, HSM2HOST8
143.934 Ft
(113.334 Ft + ÁFA)
SATEL INTEGRA 256 Plus 16-256 zónás riasztóközpont-alaplap; 32 partíció; 16-256 kimenet; telefonkomm
146.820 Ft
(115.606 Ft + ÁFA)
DSC NEO PACK-NEO-2016-HOST HS2016 16 zónás riasztóközpont,3xPG8914 mozgásérzékelő,1xPG8303, ajándék
148.377 Ft
(116.832 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION HikCentral-P-VSS-Base/300Ch HikCentral-P-VSS-300 csatornás kamera alapcsomag
6.131.575 Ft
(4.828.012 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-7732NXI-I4/S (E) 32 csatornás AcuSense NVR; 256/256 Mbps be-/kimeneti sávszélesség; ria
493.192 Ft
(388.340 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2546G2-IS (2.8mm)(C) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP mini dómkamera; hang I/O; riasztá
106.516 Ft
(83.871 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1347G2H-LIU (2.8mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP turret kamera; IR/láthatófény; beépített
54.687 Ft -tól
(43.061 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD2T46G2H-2I (2.8mm)(eF) 4 MP AcuSense WDR fix EXIR IP csőkamera 60 m IR-távolsággal
100.813 Ft -tól
(79.380 Ft + ÁFA)
HIKVISION HikCentral-P-VSS-1Ch Video Surveillance csatorna bővítő licensz, 3 év SUP, 1 csatorna
26.081 Ft
(20.536 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1047G2H-LIUF (4mm) 4 MP WDR fix ColorVu IP csőkamera; IR/láthatófény; beépített mikr
58.485 Ft
(46.051 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-2CD1743G2-IZS (2.8-12mm) 4 MP WDR motoros zoom EXIR IP dómkamera; hang I/O; riasztás I/
80.764 Ft
(63.594 Ft + ÁFA)