Leírás és Paraméterek
TELEPÍTŐKNEK
- Egyedi árak - műszaki támogatás – rugalmasság
VISZONTELADÓKNAK
- Kedvező árak, gyors kiszolgálás
MAGÁNSZEMÉLYEKNEK
- Szakértő segítség, kedvező árak, hivatalos garancia, közel 10 éves vállalat szakmai tudása
Kérdése van a termékkel kapcsolatban?
Hívja munkatársunkat a +36 27 632 733 számon vagy írjon az
info@hik-online.hu e-mail címre!
| Garancia | 3 |
| Akciós telepítő árszorzó | 1 |
| Lakások száma | társasházi |
| Gombok típusa | érintőkijelző |
| Beépített kamera | beépített kamerával |
| Felbontás | 2x2 MP |
| Vízszintes látószög | 88 ° |
| Függőleges látószög | 44 ° |
| Beépített kártyaolvasó | kártyaolvasóval |
| Kártyaolvasó | Mifare (13.56 MHz) |
| Beépített ujjnyomat olvasó | ujjnyomatolvasó nélkül |
| Arcfelismerés | van |
| Kijelző | kijelzővel |
| Megvilágítás | IR LED |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Beépített hangszóró | Igen |
| Riasztás bemenet | 4 |
| Ajtó kontakt bemenet | 2 |
| Nyitógomb bemenet | 2 |
| Szabotázs bemenet | 1 |
| Zár relé kimenet | 2 |
| Szerelés | felületre |
| Hálózati portok száma | 1 |
| WiFi | beépített WiFi-vel |
| RS-485 portok száma | 1 |
| Védettség | IP65 kültéri |
| Vandálbiztosság | IK08 |
| Tápellátás | 12 VDC |
| Fogyasztás | 6 W |
| Működési hőmérséklet | -40°C / +60°C |
| Anyag | alumínium |
Letölthető adatlap
Hasonló termékek
HIKVISION DS-KD9203-E6 Társasházi IP video-kaputelefon kültéri egység; arcfelismerés/kártyaolvasó; L
179.485 Ft
(141.327 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD9203-ME6 Társasházi IP video-kaputelefon kültéri egység; arcfelismerés/kártyaolvasó;
198.153 Ft
(156.026 Ft + ÁFA)
HIKVISION DS-KD9203-FE6 Társasházi IP video-kaputelefon kültéri egység; arcfelismerés/kártyaolvasó/u
203.577 Ft
(160.297 Ft + ÁFA)
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Akik ezt a terméket megvették, ezeket a termékeket is választották:
HIKVISION DS-KH6350-WTE1 IP video-kaputelefon beltéri egység; 7" TFT érintő kijelző; 1024x600 felbon
80.960 Ft
(63.748 Ft + ÁFA)